Ambasadoři aplikace Adventurer

Cestovatelé a dobrodruzi, které aplikace Adventurer oslovila a kteří spolupracují s námi na jejím zlepšování. Rádi bychom vám představili milovníky hor a outdoorových aktivit, které můžete také v aplikaci sledovat na jejich cestách.

Lucie Kutrová

Lucie Kutrová je dobrodruh každým coulem. Cestuje po světě a plní si to, co si napsala na seznam přání (Bucket list). Jako první se naučila anglicky, pracovala v cizině, jela do Austrálie, uběhla půlmaraton, absolvovala seskok z letadla. Začala zdolávat malé hory, pak čtyřtisícovky. Sama šla pěšky Svatojakubskou cestu nebo vystoupala na Mont Blanc, ale klíčovou roli v jejím životě hrál přechod Pacifické hřebenovky (4 260 km). Vyšly jí dvě knihy, 151 dní Pacifickou hřebenovkou a 151 dní po evropských stezkách. Nyní ji všude doprovází její psí parťák Marvel.

Tereza Číhalová

Tereza Číhalová je horalka tělem i duší a každou volnou chvíli tráví v přírodě. V létě s pohorkama a v zimě se skialpama na nohách objevuje místa, kde má svět jako na dlani. Má za sebou několik dlouhých treků (Gokyo Ri - three passes trek, GR 54, Haute Route, Stubaiská stezka...), sbírá čtyřtisícové alpské vrcholy, ale i takové, které znamenají novou výzvu a další zážitky. Ráda vychází ze své komfortní zóny a překonává sama sebe, jelikož teprve v takových chvílích má pocit, že opravdu žije. Pohyb je pro ni jako učitelku tělesné výchovy a trenérku přirozenou součástí každodenního života.

Kontakt

Přidej se k nám