Adventurer Family

Vítej, dobrodruhu!!

Rádi bychom ti nabídli spolupráci na projektu Adventurer a samotné propagaci aplikace. Pomoz nám přeměnit dobrodružný sen každého člověka ve skutečnost a utvářet úžasnou komunitu lidí zapálenou do outdoorového cestování, hor a času stráveného v přírodě.

Nejdříve bychom tě rádi seznámili s naším produktem

Pracujeme na mobilní aplikaci Adventurer: Hory, výlety, túry, která je jedinečným společníkem při plánování outdoorových aktivit a orientaci na trase. Disponuje databází hiků, treků a výletů do přírody a poskytuje uživateli detailní informace o trase, které mu pomohou se připravit a zdolat trek bezpečně až do cíle.

Pusť si video níže, které tě s aplikací poutavě seznámí

Co je aplikace Adventurer?

Premium

Adventurer Club

Aplikace Adventurer je v základní verzi volně k dispozici všem uživatelům s přístupem k databázi tras. Pokud by však uživatel chtěl získat přístup k PRO funkcím a premium obsahu, je třeba připlatit si za rozšířenou verzi, kterou nazýváme Adventurer Club. Premium funguje na ročním členství v hodnotě 699 CZK (30 EUR).

VÍCE O JEDNOLIVÝCH VÝHODÁCH ADVENTURER CLUBU (PREMIUM), NAJDEŠ NA DALŠÍCH SLIDECH =>

Premium

Navigace bez datového připojení - offline mapy

Buď v obraze za každé situace! Uživateli je s premium umožněno stáhnout si jakoukoliv trasu s veškerými informacemi a používat tak aplikaci i offline bez nutnosti datového připojení či dostupného signálu.

Premium

Přístup k alternativním trasám a výletům

Uživatel dostane přístup k alternativním cestám vedoucí do stejné cílové lokace nebo přes ni.

Znáš třeba Sněžku :D? Je možné ji zdolat mnoha způsoby a mnoha směry. S Adventurer Clubem uživatel nemusí volit pouze hlavní trasu, ale může vybírat i mezi více různorodými nebo méně frekventovanými cestami.

Premium

Široká paleta mapových podkladů

Podívej se na trasu z jiného pohledu

V premium verzi aplikace můžeš vybírat z mnoha mapových podkladů a volit ty, které ti nejvíce vyhovují. Uživatel si tak může přepnout mapu do jiného režimu a prozkoumat oblast detailněji.

K dispozici je několik druhů, od outdoor, zimní, turistické až po 3D bubble mapu.

Premium

Využívání překryvů map o počasí

Uživatelům jsou také odemknuty mapové překryvy s počasím, skrze které se mohou podívat na srážky, sílu větru, teplotu, mraky a další v oblasti, kde se právě pohybují anebo kam se chystají.

Premium

Aplikace bez reklam

Jako premium uživatel se zbavuješ všech reklam a rozptýlení v aplikaci.

Premium

Slevy až 30 % od našich partnerů

Člen Adventurer Clubu získává slevy od 5-30 % od celé řady značek ze světa outdooru:

 • HUSKY
 • Adventure Menu
 • Skinners
 • Gramino
 • Sovnaran
 • ...a další

Premium

Adventurer Club plánujeme rozšířit o následující funkce

 • Export tras
 • 3D mapy
 • Itineráře
 • Osobní kolekce výletů
 • Propojení s hodinkami
 • Adventurer Journal
 • Exkluzivní výpravy

Kdo jsme?

Jsme start-up, který se skládá z týmu mladých nadšenců do cestování a outdoorových aktivit. Všichni pozitivně naladěni a připraveni na další dobrodružství.

Pevně věříme v naší vizi a doufáme, že lidem zjednodušíme jejich každodenní život na cestách.

Usilujeme o to, aby každý jednotlivec, který používá aplikaci Adventurer, objevil radost a naplnění, která přichází s pobytem v přírodě a objevováním nových míst

Co je Adventurer Family?

Adventurer Family je uzavřená komunita zapálených cestovatelů a dobrodruhů, jenž se s námi podílejí na rozvoji aplikace Adventurer a sítě outdoorových tras po celém světě.

Adventurer Family je také pro tyto cestovatele basecamp, kde usilujeme o podporu jejich dobrodružného ducha a pomáháme jim v plnění jejich cílů.

Společně budujeme pro lidi prostředí, které každému umožní prozkoumávat přírodu s jistotou a zvědavostí.

Seznámíš se s desítkami zajímavých cestovatelů

Lucie Kutrová

@holka_s_bucket_listem_luca
Cestovatelka, spisovatelka a husky mom, co zdolala nejeden dálkový trek.

Tereza Číhalová

@citerka
Alpinistka, která si jde pro všechny alpské 4tisícové vrcholky.

Miroslav Zámečník

@mira_zamecnik
Vylezl na Kilimandžáro nebo prošel poutní stezky jako Camino či Via Czechia.

Věříme, že v každém z nás je dobrodruh, který čeká na příležitost se projevit, a my jsme zde, abychom tu příležitost poskytli.

Adventurer Family

Jak spolupráce bude probíhat?

Chtěli bychom tě pozvat mezi nás. Staň se součástí týmu Adventurer a pomoz nám přeměnit dobrodružný sen každého člověka ve skutečnost.

Spolupráce spočívá v rozvoji aplikace Adventurer, ale i samotného outdoorového světa. Do jaké míry a jak aktivně se ale zapojíš, je čistě jen na tobě:)

Součástí spolupráce je doporučování a propagování aplikace Adventurer: Hory, výlety, túry s cílem aktivování premium verze apky Adventurer Club, která odemyká řadu dalších funkcí a výhod.

Dále se můžeš podílet na rozvoji databáze tras, psaní článků, tvorbě contentu a další.

1. První setkání

Spojíš se skrze krátký video call s naším zakladatelem, Karlem, kde ti poví vše ke spolupráci, seznámí tě s projektem a můžeš se na cokoliv zeptat:)

2. Osobní promo kód

Dáme ti tvůj osobní promo kód, který můžeš nabízet fanouškům a přátelům.

 • Uživatelé mohou následně tento promo kód uplatnit pro aktivování premium verze apky (Adventurer Club => AC) a získat tak dodatečnou výhodu, například delší trial nebo slevu.
 • Pokud nějaký uživatel kód uplatní a aktivuje si premium, ty získáš 15-25 % z celkové částky za každého přivedeného premium uživatele.
3. Smlouva a přehledy

Pokud se dohodneme na spolupráci, tak podepíšeme společně smlouvu, která se týká doporučování aplikace skrze tvůj osobní promo kód.

Zároveň ti dáme přístup do tvých přehledů, kde můžeš sledovat jednotlivé aktivace kódu.

4. Zapojení se do tvorby tras

Krom doporučování apky se můžeš zapojit i do tvorby tras nebo sbírání dat z terénu. Tvořením výletů na svůj profil v Adventurer app můžeš v přehledné formě předávat svým sledujícím (IG apod.) cesty, na které ses vydal/a. Takto si můžeš budovat i vlastní základnu fanoušků tvé tvorby přímo v aplikaci.

Při aktivnějším zapojení rozvoji databáze nabízíme i možnost rozšíření spolupráce o placenou formu.

5. Pozvánka do prostředí komunity

Jakmile podepíšeme smlouvu a Míra (takže ještě jeden krátký call po tom s Karlem :D ) ti ukáže, jak pracovat s apkou a případně, jak na tvorbu tras, tak tě pozveme do aplikace Slack, kde se pohybují všichni členové a komunikujeme mezi sebou v různých chat roomech.

6. Další aktivity

Ve Slacku pak zjistíš, že se dá zapojit do dalších aktivit, jako psaní článků, vytváření společných collab příspěvků na sociální sítě nebo vyrážet na společné výlety.

7. Blízká budoucnost

Ke konci léta také plánujeme vytvořit podnikatelské prostředí pro naše členy Adventurer Family. Toto rozšíření vám umožní si vybrané trasy nebo itineráře, které jste vytvořili, uzamknout a prodávat je svým sledujícím za vámi stanovenou částku.

Tvorba tras

Trasy do aplikace můžeš tvořit 2 způsoby.

 1. Přímo v aplikaci skrze plánovač tras - k tomu budeš potřebovat vlastní GPX soubor, který importuješ a pak už tě aplikace povede. Vice, jak na plánovač zde
 2. Skrze admin - zpřístupníme ti účet v našem systému a můžeš si svůj profil obsluhovat přímo z počítače. Zde budeš vyplňovat veškerá data do přehledných tabulek, která se ti propíčou na profil.

Kde se pak mé trasy zobrazí?

Každý, kdo navštíví tvůj profil si může trasy prohlédnout a také se zobrazí uživatelům, jenž tě sledují, ve feedu příspěvků.

Aktivní tvůrce pak v aplikaci doporučujeme nově registrovaným uživatelům.

Mohou lidé s mými trasami interagovat?

Ano! A to hned několika způsoby:).

 • Uživatelé mohou tvé příspěvky komentovat a diskutovat pod nimi,
 • mohou je lajkovat
 • a také recenzovat - toto se od komentáře liší. Recenze je situovaná přímo na detailu treku a hodnotí se kvalita trasy i pomocí hvězdiček, zatímco v komentářích jde pouze o běžné diskuze.

Brzy - Tvé podnikatelské prostředí

Jak jsme zmiňovali výše, pracujeme na rozšíření, které ti umožní vybrané trasy nebo itineráře, jenž jsi vytvořil/a, uzamknout a prodávat je svým sledujícím za částku, kterou si nastavíš.

Procestoval/a jsi například celé Azory? Určitě sis to užil/a, ale musela to být taky fuška! Ukaž svým sledujícím pár hlavních tras, které si mohou s apkou projít a zbytek nabídni v balíčku například za 500 czk.

Tato možnost bude zpřístupněna pouze členům Adventurer Family

Slack - interní prostředí Adventurer Family

V rámci celé komunity se bavíme skrze chatovací nástroj Slack, který nám umožňuje řešit efektivně různá témata mezi všemi členy.

Najdeš zde chat room, který slouží pouze pro diskuze okolo tvorby tras do aplikace. Nebo vlákno na domlouvání společných výletů, či chat na řešení ollab příspěvků a contentu pro sociální sítě.

Samozřejmě nechybí ani chat na news okolo apky a ze světa outdooru anebo pro domlouvání placené spoluprace k psaní článků do našeho blogu.

Skrze apku můžeš snadno předávat svým sledujícím tipy na výlety

Co členstvím v Adventurer Family získáš?

Věnujeme ti Adventurer Club

Dostaneš zdarma přístup ke všem premium funkcím a obsahu v aplikaci Adventurer.

Prioritní support

Náš tým ti bude prioritně k dispozici, pokud budeš potřebovat s něčím pomoci.

Komunita

Staneš se součástí unikátní komunity cestovatelů a dobrodruhů, kde si navzájem pomáháme a podporujeme.

Páky

Připravujeme: Pracujeme nyní na zajištění balíčku unikátních výhod, které budou k dispozici pouze členům Adventurer Family.

Rádi bychom pro vás zajistili vyšší slevy u prodejců outdoorového vybavení, VIP vstupy na zajímavé eventy, free půjčovnu vybavení, pojištění, výhody na horských chatách a další.

O jednotlivých výhodách zajištěných pro AF vás budeme průběžně informovat. Snažit se budeme o kontiunální rozšiování.

Adventurer Merch

Pošleme ti Adventurer tičko a další šikovný merch od nás, který se ti bude na cestách hodit:)

Podpora tvých projektů

Ve spolupráci s našimi partnery připravujeme Council, kde můžeš podat svůj cestovatelský projekt. Jednou za měsíc tyto projekty projdeme a vybrané z nich podpoříme.

Podpora může být různá či kombinovaná: Finanční, materiální, mediální, organizační

Mediální podpora

Rádi s tebou budeme vytvářet společný obsah na sítě, které ti pomůže vyzdvihnout tvůj profil:)

Pokud se chystáš na nějakou zajímavou cestu, rádi to našim fanouškům ukážeme.

Autorství

Veškeré tvé trasy budou označeny tvým autorstvím a proklikem na profil v aplikaci Adventurer. Můžeš si tak budovat své povědomí coby tvůrce a dobrodruha a utvářet si vlastní komunitu.

Jak mohou vypadat společné příspěvky na sítích?

Možností je spousta - mluvené reels provázející trekem, carousel přříspěvky s tipy na výlety, rozhovor apod.

Komunita okolo apky

FAQ

Nejčastější dotazy

Nějaké dotazy?